اخبار مراکزو واحدها
1397/9/28 چهارشنبه بازدید هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان
بازدید هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان یزد از دانشگاه پیام نور مرکزیزد
بازدید هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان یزد به سرپرستی آقای دکترامیدوار و آقای دکتر زارعی و با همکاری آقای دکتر رجبی پور و خانم دکتر شکاری از دانشگاه پیام نور مرکز یزد صورت گرفت.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : با توجه به انتخاب دانشگاه یزد بعنوان دانشگاه منتخب استان یزد از سوی وزرات علوم ، تحقیقات و فناوری و با عنایت به سیاست های این وزارتخانه جهت تدوین برنامه سالانه و میان مدت مربوط به ارزیابی درونی و برونی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با هدف ارتقای کیفیت علمی دانشگاه و همچنین تعیین دستورالعمل مناسب برای ارزیابی درونی و برونی واحدهای دانشگاه این بازدید از سوی دفتر نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان یزد از دانشگاه پیام نور مرکز یزد صورت گرفت .

هیأت مذکور، از کارگاهها ، آتلیه ها ،آزمایشگاهها،کتابخانه، سالن ورزشی و تعدادی از پروژه های عمرانی دانشگاه پیام نور مرکزیزد بازدید نمودند. در این بازدید چند ساعته، حضور در نمایشگاه دائمی رایانه و کارگاههای صنایع دستی و آتلیه های عکاسی و همچنین سالن ورزشی که برای امتحانات پایان ترم آماده سازی شده بود بیشتر مورد توجه هیأت قرار گرفت. این هیأت در جریان بازدید در جلسه ای با حضور کلیه ی کارکنان شرکت نموده و نظرات و دیدگاههای کارکنان را در مورد فعالیت های دانشگاه جویا شدند. در پایان این بازدید، هیأت اعزامی از زحمات آقای دکتر میرحسینی سرپرست محترم دانشگاه و تمامی کارکنان محترم تشکر و قدردانی نمودند.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ