اخبار
 
دومین نشست روسای مراکز واحدهای دانشگاه پیام نور استان یزد با حضور معاونین ،مدیران ستادی و روسای مراکز واحدها و همچنین مسئولین آموزش مراکز و رابطین حراست ،جهت بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه در محل سالن کنفرانس ستاد استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در این نشست ابتدا دکتر ذوالفقاری معاون آموزشی دانشگاه دستور جلسه را در پنج موضوع: امتحانات پایان ترم-تحصیلات تکمیلی –جذب و نگه‌داری دانشجو-مسائل واحدان آوری اطلاعات وسایل مالی عنوان کرد و توضیحات کوتاهی در مورد هریک از عناوین عنوان نمود. وی خواستار پیگیری مراکز جهت پرداخت بدهی‌های دانشجویان از طریق ارسال پیامک و روش‌های دیگر شد. ذوالفقاری اخذ گزارش 428 از سیستم گلستان توسط دانشجویان قبل از شروع امتحانات را الزامی دانست. وی در ادامه میزان افزایش جذب دانشجو در دانشگاه پیام نو راستان یزد نسبت به سال گذشته را مثبت 10 درصد اعلام کرد و ضمن تشکر از اعضای کمیته جذب دانشجو اعلام کرد سیاست دانشگاه پیام نور استان بر این است که فعالیت‌های ستاد جذب دانشجو در سال جاری صرفاً از طریق مراکز واحدها و نظارت ستاد استان انجام پذیرد. و مراکز واحدها موظف به ارائه گزارش هفتگی کمیته جذب به ستاد استان می‌باشند تا این مطالب پس از جمع‌بندی به سازمان مرکزی دانشگاه ارسال گردد. وی انصراف از تحصیل دانشجویان را معضل بزرگ سیستم برشمرد و خواستار ریشه‌یابی و رفع این معضل شد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان یزد خواستار پیگیری بیشتر مراکز در تکمیل اطلاعات مراکز خود در سامانه گسترش تحصیلات تکمیلی وزارت علوم شد وبصورت ویژه از فعالیت مراکز مهریز بافق در این زمینه تشکر کرد.

دکتر ذوالفقاری از مسئولین مراکز خواست در موقع امتحانات با توجه شرایط ویژه استان نسبت به فراهم آوردن برق اضطراری و اینترنت پشتیبان اقدام لازم به عمل‌آورند.

وی همچنین در مورد حق‌التدریس‌های معوق سال گذشته ابراز امیدواری کرد با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط ریاست استان در تهران به‌زودی این مشکل در هفته‌های آینده حل شود.

در ادامه سایر مدیران ستادی و روسای مراکز نسبت به رفع مشکلات مطرح‌شده راه‌کارهایی را ارائه دادند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر