اخبار
 
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از روند اجرای کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم تجربی در دانشگاه پیام نور مرکز مهریز بازدید کرد.
احمد شیرزاد در این بازدید که رئیس و معاون دانشگاه پیام نور مرکز مهریز، مدیر آموزش و پرورش مهریز و رئیس اداره روابط عمومی اداره کل نیز حضور داشتند، از امکانات فیزیکی و سالن های مناسب برگزاری آزمون در این مرکز ابراز خرسندی نمود و از ریاست دانشگاه و عوامل برگزاری آزمون سراسری سال 1394 شهرستان مهریز به پاس تلاش در برگزاری مطلوب این آزمون تشکر و قدردانی نمود.
ریاست دانشگاه پیام نور مرکز مهریز ضمن خوش آمد گویی به مدیر کل آموزش و پرورش استنان یزد از عوامل اجرایی برگزارکننده آزمون سراسری به ویژه مدیریت و دبیران مجرب آموزش و پرورش شهرستان مهریز تشکر نمود و آمادگی دانشگاه را جهت همکاری با آموزش و پرورش اعلام کرد.
مرتضی فلاح پور طزنجی با اشاره به کسب رتبه اول کیفیت آموزشی و قرارگرفتن دانشگاه پیام نور در جمع 10 دانشگاه برتر کشور در آخرین ارزیابی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور، گفت: دانشگاه پیام نور با شعار آموزش برای همه، همه جا و همه وقت با ارائه خدمات مطلوب آموزشی، می کوشد زمینه حضور تمامی اقشار جامعه برای کسب علم و دانش فراهم نماید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر