پیام ریاست
 

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به بندگان خود عنایت فرموده است.

آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور استان یزدو به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

برخود فرض می دانم تا زیبایی هم زمانی آغاز سال تحصیلی را با هفته گرامی داشت دفاع مقدس که محیط دانشگاه را به یاد و خاطره شهیدان، متبرک ساخته و حراست از حرمت خون شهیدان را در سنگر دانشگاه  یادآور عصاره های زلال انقلاب می نماید، تبریک گفته، با آرمان های امام عزیز(ره) و شهدا تجدید بیعت نموده و همواره تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی عظیم در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را در قالب دانشگاه محقق سازیم.

امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی، علم اندوزی و بومی کردن دستاوردهای حاصله، تلاش مضاعف نموده و در آینده گنجینه ای از گوهرهای کم نظیر علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشید. آرزوی عزت و سربلندی برای یکایک شما آینده سازان ایران دارم.

بی شک تولید علم آمیخته با ایمان اصلی ترین رسالت مجموعه دانشگاهی می باشد و برای نیل به این آرمان متعالی و ایجاد دانشگاه تمدن ساز و در راستای سیاست های « دولت تدبیر و امید »، می بایست روحیه علم محوری توام با تدبیر، دانایی و امید بر جامعه مسلط شود، و لازمه این مهّم تلاش و کوشش شما عزیزان در دانشگاه و بسط افق های علمی کشور می باشد.

امید است مدیران ، اساتید و کارکنان ارجمند پرتلاش و متعهد دانشگاه، هم چون گذشته بستر مناسب را برای ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان عزیز فراهم آورند.

از درگاه یگانه سبحان برای تمامی عزیزان در سال تحصیلی جدید، موفقیت، بهروزی و نیک فرجامی آرزو می نمایم.

 
 
امتیاز دهی