اخبار ویژه
 
به مناسبت روز جهانی مشاور و روانشناس مراسم گردهمایی دانشجویان دانشگاه پیام نور زارچ با موضوع فضای مجازی و هم چنین درد دل دانشجویان با ریاست دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه:در این گردهمایی که با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه و مسولین بخش زارچ و با حضور افتخاری دکتر ناصر محمدی عضو هیات علمی روانشناسی و رییس دانشگاه پیام نور تفت برگزار شد آقای خلیلی رییس دانشگاه ضمن خوش امد گویی به دانشجویان و تبریک روز مشاور و اعیاد شعبانیه ، پیرامون مسائل دانشگاه و گسترش فعالیت های فرهنگی دانشگاه و انجمن های علمی و نشریات این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های پیام نور استان مطالبی را بیلن نمود.

سپس سرهنگ مزیدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد پیرامون مسائل اجتماعی روز و تشکیل معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با هدف پیش گیری از جرم صحبت کرده و هم چنین از تشکیل مرکز مشاوره آرامش در طبقه ی فوقانی این معاونت خبر داد و افزود این مرکز امادگی مشاوره در تمام مسائل و موضوعات را دارد و مراجعین می توانند به صورت رایگان از خدمات مشاوره ای این مرکز استفاده کنند.

دکتر محمدی رئیس پیام نور تفت نیز ضمن تبریک روز جهانی روانشناس در مورد موضوعات روانشناسی و رسالت ها و توانایی های یک روانشناس صحبت نمودند.

در ادامه طی جلسه ی پرسش و پاسخ با موضوع فضای مجازی و تاثیر آن بر زندگی روزانه با سرهنگ مزیدی، دانشجویان سوالات خود در مورد فضای مجازی و فیلتر شدن تلگرام را پرسیدند  و سپس مشکلات و انتظارات خود را با خلیلی و دکتر محمدی در میان گذاشتند .

در پایان رضایی مسئول فرهنگی دانشگاه ضمن تقدیر از دانشجویان فعال فرهنگی، از تحول فرهنگی در دانشگاه خبر داده و تشکیل انجمن های علمی فعال را مهم ترین عامل این تحول دانست و گفت انتظار ما از دانشجویان حضور حداکثری در برنامه های فرهنگی و ورزشی و همکاری با تشکل های دانشجویی است تا انشاا... بتوانیم موجب افتخار خود و دانشگاهمان باشیم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر