اخبار ویژه
 
جلسه هم اندیشی روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان یزد در خصوص سرانه مشاوره دانشجویی در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور استان یزد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: آقای دکتر عابسی ریاست دانشگاه ضمن گرامیداشت روز 13 آبان ، در خصوص هزینه کرد بودجه های فرهنگی ، تربیت بدنی و مشاوره در ردیف های مربوط تاکید کرد  و از روسای مراکز و واحدها خواست تا هر چه سریع تر فضایی را در مرکز و واحد خود جهت امور مشاوره دانشجویی اختصاص داده و از اعضای هیات علمی  و مدعو رشته روانشناسی و علوم تربیتی جهت مشاوره دانشجویی استفاده شود.

همچنین آقای دکتر عابسی در خصوص راه اندازی مرکز مشاوره 17 شهریور مطالبی را بیان کرد و تاکید نمود این مرکز مشاوره می تواند منبع درآمدزایی خوبی برای دانشگاه باشد.

در ادامه آقای دکتر محمدی رئیس محترم دانشگاه پیام نور مرکز تفت در خصوص اقدامات انجام شده جهت راه اندازی مرکز مشاوره 17 شهریور گزارشی را ارائه نمود و بیان داشت به امید خدا در روزهای آتی مرکز مذکور افتتاح خواهد شد.در پایان روسای مراکز و واحدها در خصوص موارد و مشکلات بودجه های فرهنگی ، تربیت بدنی و مشاوره به بحث پرداختند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر