همایش ها
 
 دانشگاه پیام نور استان یزد در نظر دارد طی برنامه ۵ سال توسعه گردشگری در استان یزد سلسله همایش‌هایی با موضوع گردشگری برگزار نماید. لذا در سال ۹۵ به عنوان اولین سال برنامه توسعه گردشگری در استان یزد، که به نام «خوشامد گویی یزد به گردشگری» نام‌گذاری شده است اقدام به برگزاری اولین همایش ملی با عنوان «گردشگری: مدیریت فرصت‌ها و جاذبه ها» نموده است.

دکتر سعید عابسی دبیر همایش ورئیس دانشگاه پیام نور استان یزد درگفتگویی با روابط عمومی دانشگاه اعلام کرد:هدف اصلی این همایش تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمینه گردشگری با تاکید بر مدیریت فرصت‌ها و جاذبه‌ها میان اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و فعالان حوزه گردشگری است. بدین منظور برنامه های متنوعی برای این همایش در نظر گرفته شده است که مهمترین آنها عبارتند از:

الف- برگزاری سه سخنرانی کلیدی

- سخنرانی جناب آقای دکتر احمد روستا استاد برجسته در حوزه بازاریابی و دبیر علمی همایش با عنوان مدیریت فرصت‌ها و جاذبه های گردشگری

- سخنرانی جناب آقای دکتر حمید رضا ضرغام استاد برجسته حوزه گردشگری با عنوان توسعه پایدار گردشگری – چرایی و چگونگی

- سخنرانی جناب آقای دکتر مجید سریزدی از کارآفرینان نمونه در حوزه گردشگری و مدیر و مالک مجموعه گردشگری سر یزد با عنوان فرصت‌ها و جاذبه های گردشگری در یزد

ب- تدارک سه میز گرد با عنوان‌های :

-  میزگرد توسعه گردشگری – چگونگی، مزایا، معایب، موانع و چالشها با حضور اساتید حوزه گردشگری

-  میز گرد فرصت‌ها و جاذبه های گردشگری در یزد- با رویکرد بررسی موانع و چالش‌ها با حضور فعالان حوزه گردشگری در یزد

-میزگرد گردشگری سلامت با حضور اساتید حوزه علوم پزشکی و گردشگری

ج- برگزاری پنل‌های ارائه مقالات

 د-برگزاری پنل یزد شناسی با هدف معرفی فرصت‌ها و جاذبه‌های شهرستان‌های یزد، اردکان، میبد، بافق و مهریز

ه-برگزاری تور یزدگردی

 دکتر سعید عابسی افزود این همایش فرصت مغتنمی خواهد بود برای علاقمندان و فعالان حوزه گردشگری، که یافته‌های علمی و تجربه های ارزشمند خود را به معرض داوری و قضاوت اساتید و بزرگان این حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌های علمی و بیان تجربه های خود در توسعه دانش حوزه گردشگری نقش ایفا نمایند.

لذا بدین طریق، از کلیه صاحبنظران اعم از دانشگاهیان، کارشناسان، پژوهشگران و فعالان در حوزه گردشگری دعوت می شود فعالانه در این همایش شرکت کنند. دبیرخانه همایش به آدرس :یزد-بلوار دانشجو-دانشگاه پیام نور استان یزد ،سایتhttp://conference.pnu.ac.ir/yazd-tcupnu95 وپست الکترونیکی  tcopnu95@gmail.comپاسخگوی سوالات تمام عزیزان می باشد.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر